Jdi na obsah Jdi na menu

přeprava do Ruska

omsk-city-russia-from-birds-eye-view-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náklady,které vezeme směřují většinou do měst Moskva,Nižnij Novgorod,Iževsk,Samara,Toljati,Ufa,Čeljabinsk,Ekaterinburg,Novosimbirsk,Omsk a spousta dalších měst.

Jako jednací jazyk se používá ruština a angličtina.Pokud se jedná o přepravu do třetích zemí,kam Ruská federace nepochybně patří,je nutné celní projednání v exportu.Zásilka je naložena přímo v areálu firmy odesilatele a končí buď na celním skladě celního úřadu v mistě určení,který určí zákazník,nebo je možno zásilku možno dopravit přímo k příjemci,ale to pouze v případě,že bylo zaplaceno clo a DPH na celním úřadě.Tato přeprava musí být prováděna na podkladě karnetu TIR. 

Na jedno nákladní vozidlo může být vystaven pouze jeden karnet a zboží vyloženo maximálně ve 3 místech určení a maximálně pro 3 zákazníky.

Ruská federace je pro Českou republiku dlouhodobě velmi důležitým obchodním partnerem.Představuje pro exportéry obrovský trh,který z pohledu realizace českého exportu představuje značné možnosti pro většinu českého zboží.Proniknout na ruský trh s novým zbožím je velice časově i finančně náročné,nicméně v případě úspěchu se vložené investice bohatě vrátí.

 

Kontakt

Margot trans s.r.o.

Polní 85,
Přerov 750 02

+420 604 604 469

margot.trans@seznam.cz